| Action | Semi-automatic |
|---|---|
| Barrel Length | 130 mm |
| Caliber | |
| Capacity | 20 RDS 3PCS 25 RDS 1PC |
| Finish | Black |
| Frame | Steel |
| Sight | Red dot sight |
| Safety features | Manual safety, Safety notch on the hammer |
| Width | 62 mm |
| Height | 140 mm |
| Length | 266 mm |






