| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Caliber | |
| Capacity | 5 rds |
| Code | 527 |
| Finish | Beechwood |
| Weight | 2.7 kgs |
| Over all length | 37.4" |
| Accessories | 1 magazine |
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Caliber | |
| Capacity | 5 rds |
| Code | 527 |
| Finish | Beechwood |
| Weight | 2.7 kgs |
| Over all length | 37.4" |
| Accessories | 1 magazine |
