| Action | Semi-automatic |
|---|---|
| Barrel Length | 4.9" |
| Caliber | |
| Capacity | 17+1 |
| Frame | Alloy |
| Grips | Textured black polymer |
| Height | 5.4" |
| Length | 8.5" |
| Sight | Dovetail |
| Weight | 2.08 |
| Width | 1.5" |
| Action | Semi-automatic |
|---|---|
| Barrel Length | 4.9" |
| Caliber | |
| Capacity | 17+1 |
| Frame | Alloy |
| Grips | Textured black polymer |
| Height | 5.4" |
| Length | 8.5" |
| Sight | Dovetail |
| Weight | 2.08 |
| Width | 1.5" |
