| Action | SINGLE ACTION |
|---|---|
| Barrel Length | 1.13" |
| Caliber | |
| Capacity | 5 |
| Grips | White Synthetic Pearl |
| Height | 2.38" |
| Length | 3.63" |
| Sights | Half-moon Sight |
| Weight | 4 oz. |
| Width | 0.88" |
| Action | SINGLE ACTION |
|---|---|
| Barrel Length | 1.13" |
| Caliber | |
| Capacity | 5 |
| Grips | White Synthetic Pearl |
| Height | 2.38" |
| Length | 3.63" |
| Sights | Half-moon Sight |
| Weight | 4 oz. |
| Width | 0.88" |
