| Action | Semi-automatic |
|---|---|
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber | |
| Capacity | 17 rds |
| Finish | Blued |
| Grips | Aluminum |
| Over all length | 8.53" |
| Code | SHADOW2 |
| Accessories | 3 magazines |
| Weight | 46.5 oz |
| Action | Semi-automatic |
|---|---|
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber | |
| Capacity | 17 rds |
| Finish | Blued |
| Grips | Aluminum |
| Over all length | 8.53" |
| Code | SHADOW2 |
| Accessories | 3 magazines |
| Weight | 46.5 oz |
